Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Kniha: Macarons by Sugar Life
Skvělý dárek

Kniha: Macarons by Sugar Life

0 hodnotenie
Skladom, ihneď na odoslanie
Tento tovar už na vás čaká. Objednávky uhradené do 10.00 odosielame ešte v ten istý deň. Pre bližšie informácie k termínu dodania nás neváhajte kontaktovať:
59 € vč. DPH

Macarons by Sugar Life je cukrárska, interaktívna a monotematická kniha, ktorá je posvätená svetoznámemu dezertu, makronkám.

 • Počet strán:
  336
 • Jazyk:
  Dvojjazyčná
  (český a anglický jazyk)
 • Váha:
  1,7 kg
 • Autor:
  Vlad Ryasnyy
 • Vydání:
  2023

Macarons by Sugar Life je cukrárska, interaktívna a monotematická kniha, ktorá je posvätená svetoznámemu dezertu, makronká.

Kniha vysvetľuje všetko know-how ako správne pripraviť orechové cesto pomocou rôznych metód (talianska, francúzska, švajčiarska a aj s nižším obsahom cukru) a ich rôzne varianty ochutenia. Ako najlepšie piecť a skladovať. Taktiež aký vplyv na výsledok majú rôzne konzistencie cesta a spracovanie sypkých ingrediencií. Nesmie chýbať história s pôvodnou receptúrou ani riešenie čo robiť s nepodarenými škrupinami

Náplne do makrónok sú rozdelené do sekcií: Ganache, Confiture a ovocné vklady, Karamel, Maslový krém, Šľahaná ganache, Zmrzlina a Prílohové receptúry. Z toho si pripravíte ako klasické malé makrónky, tak aj torty či monoporcie vhodné do cukrárskych prevádzok alebo domov ako dezert na maškrtenie. 

Kapitola ganache a jej receptúry sú rozdelené na ďalšie podkapitoly: Základné, Orechové, Aromatizované, Ovocné s čokoládou, Ovocné, Syrové, Alkoholové, Špecifické av neposlednom rade originálne kolekcie MAC-KUKI s prípravou na bezlepkové mandľové sablé.

Každý typ náplne obsahuje plnohodnotnú teóriu, ktorá je doplnená o základnú informáciu o surovinách ako sú čokolády, želírujúce látky, cukry ai. a princíp prípravy na pochopenie spracovania jednotlivých surovín a postupov. 

Všetky receptúry sú detailne rozpísané a doplnené o rozkreslené rezy, názvy foriem a cukrárskych špičiek, počty kusov a QR kódy, ktoré odkazujú na videá s možnosťou nahliadnuť do daného procesu

Najvyššia kvalita

Každý produkt vyrábame ručne, z tých najlepších surovín.

Originálne príchute

Jedinečné chuťové kombinácie, ktoré prekvapia a zaujmú.

Cukrársky koncept

Pokora ku klasike v spojení s naším unikátnym rukopisom.

Bez umelých prísad

Všetky ingrediencie sú iba prírodného pôvodu.

Sledujte nás na

Instagramu

V médiích

Rozhovory, články, podcasty a reportáže